Szukaj
Close this search box.

Frezowanie PE - Frezowanie pianka PE

Pianka polietylenowa jest materiałem łatwo odkształcającym się, słabo odpornym na uszkodzenie mechaniczne. Plusem jest natomiast łatwość utrzymania jej w czystości oraz nieprzepuszczalność wody.

separatory_frezowanie_cnc

Frezowanie pianki foam PE

Frezowanie pianki, foamiran, pianka PE. Jak powszechnie wiadomo, pianka polietylenowa jest materiałem miękkim, przez co jej zastosowanie jest raczej ograniczone. Sprawdza się doskonale jako wypełnienie różnego rodzaju opakowań i wykonanie elementów ochronnych. Ze względu na swoją gęstość i dość sztywną powierzchnię, pianka polietylenowa nadaje się do tej roli. Frezowanie w piance pozwala otrzymać precyzyjną formę oraz, dodatkowo, całkiem estetyczne wykończenie.

Skrzyń, pudełek, walizek, opakowań

Przechowywanie i transportowanie rzeczy może być praktyczne i jednocześnie prezentować się całkiem przyzwoicie. Wyfrezowane w piance foam wnętrze pojemników czy szuflad może być naprawdę dobrym i wygodnym rozwiązaniem.

Kształtki, grzebienie, separatory, profile

Warto pamiętać o zabezpieczeniu produktów podczas ich transportu i przechowywania, w szczególności przedmiotów ciężkich i nieporęcznych. Można pomyśleć o użyciu kształtek i opakowań z materiału jakim jest pianka polietylenowa.

Nie zapominajmy, że pianka foamiran może posłużyć jako ochrona i ciekawa ekspozycja towaru! Dostępne są różne kolory, które mogą stworzyć ładną kompozycję z prezentowanym produktem!

Galeria

Call Now Button