ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Dekoracyjne panele ażurowe

Dekoracyjne panele ażurowe

Frezowane panele ażurowe 3D. Frezowanie paneli ażurowych. Jednym z najbardziej efektownych zastosowań dla wnętrz jakie oferujemy są panele ażurowe dekoracyjne – element ozdobny, który w niebanalny sposób nada estetyczny i schludny wygląd każdemu pomieszczeniu.

ażury dekoracyjne 3D DECOPANEL frezowane CNC
zagłówek do łóżka panele ażurowe MDF frezowane CNC

Panele ażurowe

Panele ażurowe wycinane metodą frezowania CNC odznaczają się wysokim standardem wykończenia, który uzyskujemy precyzyjnym cięciem frezów dobranych odpowiednio dla materiału, z którego wykonujemy element.
Najczęściej wybieranymi tworzywami, z którego wykonywane są panele ażurowe, są płyty pilśniowe MDF, płyty dibond, sklejka czy płyty plexi. (Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką materiałów, w których frezujemy, rozwijając zakładkę „Frezowanie CNC”). Materiał warto dobierać biorąc pod uwagę przeznaczenie paneli ażurowych i miejsce montażu dla konkretnej realizacji, uwzględniając ich ciężar, odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne – nasi fachowcy rozwieją wszelkie wątpliwości służąc szczegółową wiedzą w tym temacie!

Jeśli w głowie masz już „wizję” tego jakie kształty i motywy mają wzbogacić twoje wnętrze, podziel się nią z nami! Wspólnie ustalimy szczegóły projektu a następnie przystąpimy do zadania! Jeżeli dopiero szukasz pomysłu na aranżację ścian, zapoznaj się z naszymi gotowymi propozycjami. Sprawdź również panele drewniane na ścianę, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja wnętrz.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – wszyscy chcemy żeby nasze wnętrza, bez względu na to, czy w firmie czy w domu, były wyjątkowe! Sprawdź panele ażurowe dostępne w naszej ofercie.