Szukaj
Close this search box.

Dekoracyjne panele ażurowe

Co, jako pierwsze przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz słowo "panel"? Prawdopodobnie będzie to surowy, monotonny i całkiem nieatrakcyjny obraz. A co w przypadku paneli ażurowych? Tutaj rzeczywistość jest kompletnie inna.

Panel ażurowy to nie tylko praktyczny element dekoracyjny, ale także idealny sposób na dodanie charakteru każdemu pomieszczeniu. Wykonane z różnych tworzyw, takich jak MDF, sklejka, czy drewno, panele ażurowe mogą przyjąć praktycznie dowolny wymiar, kształt i wzór, dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Każdy panel jest niepowtarzalny, dzięki czemu Twój dom, salon, jadalnia czy biuro zyska niepowtarzalny, nowoczesny charakter. Zrealizujemy dla Ciebie indywidualny projekt, który pozwoli Ci elegancko i minimalistycznie zaaranżować Twoje pomieszczenie. Bez względu na to, czy interesuje Cię wykonanie ścianek działowych przeznaczonych do wydzielenia strefy, geometryczna aranżacja wnętrza, czy hurtowe zamówienie elementów ściennych, możesz nam zaufać!

ażury dekoracyjne 3D DECOPANEL frezowane CNC
zagłówek do łóżka panele ażurowe MDF frezowane CNC

Panele ażurowe - estetyczne rozwiązanie dla Ciebie!

Ażurowe panele dekoracyjne wycinane są metodą frezowania CNC, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością wykończenia, który uzyskujemy za pomocą precyzyjnego cięcia frezów odpowiednio dobranych do materiału paneli dekoracyjnych ażurowych. Łatwy montaż, a także estetyczne ażury widoczne na powierzchni, sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie paneli w swoim otoczeniu.

Najczęściej wybieranymi tworzywami, z którego wykonujemy panele ażurowe, są m.in płyty pilśniowe MDF, płyty dibond, plexi oraz sklejka. Rodzaj tworzywa dobieramy profesjonalnie, biorąc pod uwagę docelowe przeznaczenie paneli, umiejscowienie oraz ciężar. Równie istotnymi czynnikami jest podatność na uszkodzenia oraz określenie ewentualnych substancji chemicznych, z którymi materiał może mieć kontakt. To jasne, że inny rodzaj dobierzemy do sypialni, a inny na balustradę.

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką materiałów, w których frezujemy, rozwijając zakładkę „Frezowanie CNC".

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli w głowie masz już „wizję” tego jakie kształty, różne wzory czy ozdobne motywy mają wzbogacić twoje pomieszczenie, podziel się nią z nami! Zaoferujemy Ci efektywne doradztwo, a następnie wspólnie wybierzemy szczegóły projektu. Jeżeli dopiero szukasz pomysłu na wystrój ścian i swojej siedziby, zapoznaj się z naszymi gotowymi propozycjami, które możesz wykorzystać jako inspirację! Sprawdź również nasze łatwe w montażu panele drewniane na ścianę, które doskonale sprawdzą się jako ścienna dekoracja wnętrz.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – wszyscy chcemy żeby nasze pokoje, bez względu na to, czy w firmie czy w domu, były autorskie i wyjątkowe! Dlatego tworzymy projekty, które umożliwią udekorowanie przestrzeni w sposób wyjątkowy i w pełni spersonalizowany!

Call Now Button