Szukaj
Close this search box.

FREZOWANIE PIANKI PE

Pianka polietylenowa jest materiałem łatwo odkształcającym się, słabo odpornym na uszkodzenie mechaniczne. Plusem jest natomiast łatwość utrzymania jej w czystości oraz nieprzepuszczalność wody.

ZASTOSOWANIE Pianki

Frezowanie pianki, foamiran, pianka PE. Jak powszechnie wiadomo, pianka polietylenowa jest materiałem miękkim, przez co jej zastosowanie jest raczej ograniczone. Sprawdza się doskonale jako wypełnienie różnego rodzaju opakowań i wykonanie elementów ochronnych. Ze względu na swoją gęstość i dość sztywną powierzchnię, pianka polietylenowa nadaje się do tej roli. Frezowanie w piance pozwala otrzymać precyzyjną formę oraz, dodatkowo, całkiem estetyczne wykończenie. Nie zapominajmy, że pianka foamiran może posłużyć jako ochrona i ciekawa ekspozycja towaru! Dostępne są różne kolory, które mogą stworzyć ładną kompozycję z prezentowanym produktem!

Opakowania przemysłowe – usługi frezowania CNC

frezowanie pianki

Frezowanie CNC dla branży opakowań przemysłowych.

Frezowanie z pomocą technologii CNC umożliwia tworzenie bardzo wielu przedmiotów. Kiedy potrzeba przetransportować lub zabezpieczyć produkt, w grę wchodzą frezowane opakowania przemysłowe dostosowane do kształtów i wymiarów danej rzeczy.

Za pomocą obrabiarki CNC wycinamy i frezujemy opakowania przemysłowe z tektury litej, w pleksi, Dibondzie czy piankach polietylenowych. Wymiary potrzebnego produktu nie mają znaczenia!

Zakupiony przedmiot o delikatnej strukturze może ulec uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu lub przenoszenia. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu narażonych powierzchni opakowaniem wielokrotnego użytku!

Tworzywem cieszącym się sporą popularnością w tej dziedzinie są pianki polietylenowe. Zapewniają naprawdę skuteczną ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami. Sprawdzą się zarówno dla produktów lekkich jak i ciężkich.

Zadbamy o zaprojekowanie dla Państwa opakowania o odpowiednich kształtach i doradzimy jaki materiał do jego wykonania wybrać!

Wypełniacze do szaf narzedziowych

Frezowanie pianki

Frezowanie pianki , foamiran, pianka PE. Jak powszechnie wiadomo, pianka jest materiałem miękkim, przez co jej zastosowanie jest raczej ograniczone. Sprawdza się doskonale jako wypełnienie różnego rodzaju opakowań i wykonanie elementów ochronnych. Ze względu na swoją gęstość i dość sztywną powierzchnię, pianka polietylenowa nadaje się do tej roli. Frezowanie w piance pozwala otrzymać precyzyjną formę oraz, dodatkowo, całkiem estetyczne wykończenie. Polietylenowa pianka foam przyda się do wykonania: skrzyń, pudełek, walizek, opakowań – Przechowywanie i transportowanie rzeczy może być praktyczne i jednocześnie prezentować się całkiem przyzwoicie. Wyfrezowane w piance foam wnętrze pojemników czy szuflad może być naprawdę dobrym i wygodnym rozwiązaniem. kształtki, grzebienie, separatory, profile – Warto pamiętać o zabezpieczeniu produktów podczas ich transportu i przechowywania, w szczególności przedmiotów ciężkich i nieporęcznych. Można pomyśleć o użyciu kształtek i opakowań z pianki PE. Nie zapominajmy, że pianka foamiran może posłużyć jako ochrona i ciekawa ekspozycja towaru! Dostępne są różne kolory, które mogą stworzyć ładną kompozycję z prezentowanym produktem! Pianka polietylenowa jest materiałem łatwo odkształcającym się, słabo odpornym na uszkodzenie mechaniczne. Plusem jest natomiast łatwość utrzymania jej w czystości oraz nieprzepuszczalność wody.

©2019. Elements Kit. All Rights Reserved.

Call Now Button