Bielska 48; 43-200 Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie tablic cieni na narzędzia

Frezowania tablica cieni

Frezowana tablica na narzędzia. Odpowiednia organizacja to gwarancja sukcesu każdej firmy; prowadząc warsztat lub mobilny serwis, transportując spore ilości narzędzi i oddzielnych elementów, warto zatroszczyć się o bezpieczny sposób ich przechowywania.

tablica cieni

Tablica cieni na narzędzia lub inne elementy.

Frezujemy.com wychodzi naprzeciw potrzebom wielu przedsiębiorstw, oferując produkt, który raz na zawsze rozwiąże problem nieporządku w miejscu pracy.

Przedstawianym produktem jest tablica cieni – frezowana w piance polietylenowej obudowa do przechowywania narzędzi ręcznych, ułatwi organizację pracy każdego warsztatu lub hali produkcyjnej.

Obrabiarka CNC gwarantuje najwyższą jakość wyfrezowanych kształtów. Rodzaj pianki jest dostosowywany do typu przedmiotu, dla którego wykonywana jest tablica cieni.

Tablica cieni może zawisnąć na ścianie, wypełnić wnętrze szuflady stołu, wózka warsztatowego lub skrzynki narzędziowej. Znacząco wpływając na komfort i efektywność wykonywanej pracy.

Zastosowanie opakowań wykonanych z pianki polietylenowej chroni przedmioty przed ich uszkodzeniem. Zapewnia ciszę podczas transportu i przenoszenia. Pianka jest lekka i odporna na uderzenia, a opakowania mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Call Now Button