ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie tablic cieni na narzędzia

Frezowanie CNC tablic cieni

Frezowanie CNC tablic cieni. Odpowiednia organizacja to gwarancja sukcesu każdej firmy; prowadząc warsztat lub mobilny serwis, transportując spore ilości narzędzi i oddzielnych elementów, warto zatroszczyć się o bezpieczny sposób ich przechowywania.

wycinanie cnc pianki

Frezowanie tablicy cieni

Frezujemy.com wychodzi naprzeciw potrzebom wielu przedsiębiorstw, oferując produkt, który raz na zawsze rozwiąże problem nieporządku w miejscu pracy.

Przedstawiamy Tablice cieni – frezowana w piance polietylenowej obudowa do przechowywania narzędzi ręcznych, ułatwi organizację pracy każdego warsztatu lub hali produkcyjnej.

Obrabiarka CNC gwarantuje najwyższą jakość wyfrezowanych kształtów. Rodzaj pianki jest dostosowywany do typu przedmiotu, dla którego wykonywana jest obudowa.

Tablica cieni może zawisnąć na ścianie, wypełnić wnętrze szuflady stołu, wózka warsztatowego lub skrzynki narzędziowej. Znacząco wpływając na komfort i efektywność wykonywanej pracy.

Zastosowanie opakowań wykonanych z pianki polietylenowej chroni przedmioty przed ich uszkodzeniem. Zapewnia ciszę podczas transportu i przenoszenia. Pianka jest lekka i odporna na uderzenia, a opakowania mogą być wykorzystywane wielokrotnie.