ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie drewna

Frezowanie drewna

Frezowanie drewna. Ponadczasowe, eleganckie, nigdy nie wychodzące z mody.

frezowanie drewna

Frezowanie drewna - wycinanie elementów ozdobnych

Drewno jest uniwersalnym materiałem, powszechnie stosowanym w produkcji mebli. Jest to również jeden z surowców wykorzystywanych przez nas na dużą skalę. Frezowanie drewna, ze względu na jego miękkość, umożliwia wykonanie precyzyjnych zdobień, zaokrąglonych kształtów czy profili narożnych. Wybór wzoru i kształtu frezowanego elementu właściwie nie ma ograniczeń. Usługi CNC w tym frezowanie drewna świadczymy głównie w branży reklamowej i przede wszystkim meblarskiej, w której drewno nieprzerwanie króluje.

Ażury

Frezowanie drewna może posłużyć do stworzenia niepowtarzalnych ażurów. Mogą być zastosowane jako ścianki działowe lub dekoracje. Drewno zapewni niepowtarzalny i klimatyczny efekt wizualny. Będą pasować zarówno do nowoczesnych pomieszczeń jak i bardziej tradycyjnych, z nutą klasyki.

Ornamenty

Precyzyjne zdobienia architektoniczne wykonane poprzez frezowanie drewna najwyższej jakości nadają się zarówno do projektów wnętrz jak i mebli. Mogą zdobić balustrady, fronty meblowe czy zwieńczenia drzwi. Ograniczeń nie ma!

Meble i ich elementy

Frezowanie umożliwia nadanie niepowtarzalnego charakeru drewnianym meblom. Wybierz jedyny w swoim rodzaju motyw i odmień wystrój wnętrza!

Napisy na ścianę

Frezowanie drewna lub wycinanie napisu innym materiale. Nazwa Twojej firmy czy prywatne motto na ścianie domu – z pewnością będzie modnym i stylowym elementem dekoracji.

Galeria

Frezowanie drewna - 1
Frezowanie drewna - 2
Frezowanie drewna - 3
Frezowanie drewna - 4
Frezowanie drewna - 5