43-200 Pszczyna ul. Bielska 48
570 224 766

Frezowanie Plexi

Frezowanie CNC, cięcie laserem FIBER

Frezowanie Plexi – wycinanie plexi frezarką

Plexi matowa, bezbarwna, kolorowa, błyszcząca… płyta Plexi, znane szerzej jako szkło akrylowe, występuje w wielu postaciach, umożliwiając stworzenie bardzo oryginalnych i indywidualnych realizacji. Płyta pleksi może zostać poddana formowaniu (gięciu) w wysokiej temperaturze oraz, naturalnie, wycinaniu frezarką. 

Szkło akrylowe swoją popularność zawdzięcza odporności na światło, wysokiej elastyczności i, co istotne, stosunkowo niskiej cenie. Płyta akrylowa stosowana jest w budownictwie, branży dekoracyjnej i reklamowej, stwarza bogate możliwości. 

Frezowanie Plexi wykorzystać można tworząc :

elementy wyposażenia sklepu/hotelu/stoiska – Litery z Plexi, elementy ekspozycji, emblematy i litery 3D, wszelkiego typu panele reklamowe – nowoczesny i ciekawy efekt gwarantowany! Przezroczysty i kolorowy materiał idealnie się sprawdzi!

elementy architektonicznebariery akustyczne, osłony, przeszklenia, świetliki, ekrany przeciwhałasowe… szkło akrylowe jest wysoce odporne na rozciąganie i inne uszkodzenia mechaniczne, przez co można stosować go nawet w branży budowlanej!

budowa mebli i ich elementów – coraz częściej można spotkać się z meblami wykonanymi z Plexi. Transparentne, designerskie elementy wystroju, można umieścić w sklepie, hotelu czy w domu prywatnym! Technika frezowania CNC zapewni  precyzyjny i schludny efekt końcowy!

frezowanie plexi pleksi pszczyna wzornik