Szukaj
Close this search box.

Frezowanie MDF kolor, mdf barwiony w masie.

Frezowanie MDF kolor. MDF to materiał wszystkim dobrze znany. Ze względu na szeroki wachlarz zastosowań oraz przystępną cenę jest doceniany w wielu branżach. Począwszy od budownictwa, poprzez meblarstwo jak i elementy dekoracji wnętrz.

Panel-azurowy-żółty-mdf-barwiony-w-masie

MDF barwiony

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nieustannie podążają za trendami dyktowanymi przez środowisko wnętrzarskie dotarliśmy do MDF w zupełnie nowej odsłonie.

MDF kolorowy – to nowoczesne rozwiązanie dla architektów oraz producentów mebli. Dzięki jednolitemu zabarwieniu już na etapie produkcji otrzymujemy materiał, który otwiera niezliczone możliwości.

Materiał ten występuje w kilku kolorach, co pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań dekoratorskich.

Właściwości MDF-u barwionego

Do produkcji MDF wykorzystuje się tylko nietoksyczne pigmenty na bazie wody o minimalnym stężeniu formaldehydu. Można go zatem bez obaw stosować we wnętrzach. Materiał łatwo daje się pokryć. Jako powłoki zabezpieczającej można używać lakierów, wosków, olei etc. Oczywiście jak każdą płytę MDF można pokryć ją laminatem HPL lub fornirem. Daje to kolejne możliwości dekoracyjne. Po zdjęciu warstwy kryjącej poprzez frezowanie lub grawerowanie cnc otrzymujemy niepowtarzalny i oryginalny efekt.

Panel-azurowy-żółty-mdf-barwiony-w-masie

MDF barwiony atuty

Materiał ten występuje w kilku kolorach, co pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań dekoratorskich. Jednym z atutów, którego nie ma żaden inny materiał jest łatwość renowacji w przypadku zarysowania powierzchni, bez obawy o widoczną różnicę kolorów. Frezowanie MDF kolor czyli MDFu barwionego w masie dało nam możliwość opracowania własnych produktów do dekoracji wnętrz. Panele Ażurowe, panele ryflowane, panele 3D to nasze flagowe produkty, które wykonujemy z mdfu kolorowego ale jesteśmy też otwarci na projekty autorskie architektów i projektantów oraz klientów indywidualnych.

Galeria

Call Now Button