Bielska 48; 43-200 Pszczyna
+48 570 224 766

Produkcja reklam wewnętrznych i zewnętrznych

Frezowanie reklam

Frezowanie reklam i wycinanie reklam. Pomyślność firmy w dzisiejszych czasach zależy w dużej mierze od skutecznej promocji. Promocji, która nie pozostanie obojętna jej odbiorcom, czyli potencjalnym klientom. Poszukując ciekawych pomysłów na rozreklamowanie swojej firmy, warto zastanowić się nad skorzystaniem z możliwości frezowania CNC.

reklama frezowana cnc

Opakowania

Aby efektownie prezentować swoje produkty w sklepie najlepszym rozwiązaniem są efektowne opakowania. Kształt, format, grafika sprawiają iż produkt jest bardziej atrakcyjny dla Klienta. Efektowne stendy będą efektownie eksponować produkt na półce. Niesłabnącą popularnością cieszą się realizacje 3D. Litery przestrzenne czy emblematy, wyglądające profesjonalnie i zachęcająco. Ciekawą opcją są kasetony reklamowe, szyldy czy stojaki reklamowe, którym można nadać spersonalizowany i wyjątkowy wygląd.

reklama frezowana cnc

Frezowanie reklam pylony, witacze, totemy

Niesłabnącą popularnością cieszą się realizacje 3D. Litery przestrzenne czy emblematy, wyglądające profesjonalnie i zachęcająco. Ciekawą opcją są kasetony reklamowe, szyldy czy stojaki reklamowe, którym można nadać spersonalizowany i wyjątkowy wygląd. W zależności od potrzeby, frezowanie elementów reklam umożliwia wykonanie wyróżniającej siedziby naszego przedsiębiorstwa na zewnątrz i wewnątrz. Gama materiałów dostępnych na rynku i nadających się do frezowania jest naprawdę szeroka.
Nie zapominajmy jak ważne jest pierwsze wizualne wrażenie klienta! Z pewnością witryna sklepowa, recepcja hotelu czy ściana frontowa firmy powinny zagospodarowane w taki sposób, żeby nie pozostały zapomniane! Konkludując cały proces od projektu przez wykonanie reklamy kończąc na montażu można zlecić naszej firmie.

frezowanie cnc reklama

Kasetony reklamowe

Nie zapominajmy jak ważne jest pierwsze wizualne wrażenie klienta! Z pewnością witryna sklepowa, recepcja hotelu czy ściana frontowa firmy powinny zagospodarowane w taki sposób, żeby nie pozostały zapomniane! Konkludując cały proces od projektu przez wykonanie reklamy kończąc na montażu można zlecić naszej firmie.

Produkcja reklamy przestrzennej

Decydując się na takie rozwiązanie, możesz w prosty, ale zarazem nieszablonowy sposób przekazać odpowiednie informacje oraz zwrócić uwagę Klienta. Reklama przestrzenna jest atrakcyjną i przystępną formą promowania swojej działalności. W obecnych czasach trzeba poczynić wszystkie możliwe kroki, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Korzystając z takiej formy promocji usług mamy pewność, że przykujemy uwagę ludzi, co może zaowocować skorzystaniem przez nich z oferty. Walory wizualne, zwłaszcza estetyczne, mogą przyczynić się do popularyzacji Twojej firmy i świadczonych przez nią działań. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić taka formę reklamy, można wyposażyć ją w oświetlenie. W ten sposób, uwydatniona zostaje umieszczona treść oraz walory wizualne powierzchni. Dzięki takiemu zastosowaniu, reklama jest widoczna i przede wszystkim czytelna dla wszystkich przechodzących w jej pobliżu. Chcesz zwiększyć swoje szanse na podbicie rynku w swojej branży? Wybierz naszą propozycję stworzenia reklamy przestrzennej!

Zajmujemy się produkcją zarówno reklam wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Czym różnią się te dwie formy promocji? Reklama wewnętrzna jest używana w różnego rodzaju wystawach, ozdobach w firmie bądź lokalu. Takie działanie ma na celu zainteresować widzącego ją Klienta i skutecznie zachęcić go do zakupu bądź skorzystania z usługi. Z reklamami tego typu, najczęściej zetkniemy się w barach, pubach, restauracjach, siłowniach, szkołach czy też centrach handlowych. Mogą przybierać różne formy. Popularnymi rozwiązaniami są np. stand, neon, kaseton, ekran ledowy czy też ścianka ekspozycyjna.

Reklama zewnętrzna zaś, umieszczana jest poza obszarem firmy i zabudowań zamieszkiwanych przez potencjalnego Klienta. Nadrzędnym zadaniem takiej formy promocji jest dotarcie do ludzi, gdy Ci znajdują się poza domem. Reklama zewnętrzna widoczna jest najczęściej na bilboardach, wyznaczonych do tego miejscach na wiatach przystankowych, telebimach czy też słupach ogłoszeniowych.

Jakie nośniki reklam Wam oferujemy? W skład naszej propozycji wchodzą:

– kasetony reklamowe
– litery przestrzenne
– pylony i totemy
– otoki świetlne
– elewacje świetlne
– szyldy
– tablice
– flagi reklamowe na masztach (np. windery)
– namioty i stoiska reklamowe
– ekspozytory oraz nietypowe konstrukcje ekspozycyjne
– banery
– siatki mesh
– okleina na witryny sklepowe

Call Now Button