ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie PVC

Frezowanie płyt PVC

Wykonane z polichlorku winylu płyty PVC zrewolucjonizowały rynek tworzyw termoplastycznych, głównie dzięki swoim właściwościom fizyko-chemicznym.

Frezowanie CNC PVC

Frezowanie płyt PVC

PVC jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, niepalny i nie wchłania wody. Co więcej, ma dobrą izolacyjność i dźwiękoszczelność. Niestraszne są mu również złe warunki atmosferyczne.
Niska cena i wyjątkowo łatwa obróbka mechaniczna czyni z PVC jednym z popularniejszych materiałów na rynku.

Płyty PVC wykorzystujemy przede wszystkim w branży reklamowej.

Frezjemy PVC jako dekoracje witryn sklepowych – PVC świetnie nadaje się do stworzenia ciekawej ekspozycji z frezowanych kształtów czy liter przestrzennych!
Wykonujemy stojaki reklamowe – PVC jako materiał do wykonania stojaków jest bardzo trafionym wyborem. Stojaki są często narażone na zniszczenie lub nawet kradzież. Ze względu na swoją niską cenę, PVC wypada świetnie!
Przygotowujemy zabudowy sklepów i stoisk – Dzięki łatwości łączenia płyt PVC, są one często wykorzystywane do budowy sklepowych wnętrz. Dodatkowo, Ich gładka powierzchnia jest wręcz stworzona do nakładania nadruków i grafik.
Wycinamy plansze reklamowe i tablice – Lekki i wytrzymały materiał sprawdza się doskonale w projektach tablic. PVC jest również stosowany na zewnątrz budynków (szyldy, tabliczki na drzwi).
Frezujemy ścianki działowe – Płyty PVC są odpowiednie do wykonania ścianek działowych w firmie lub domu. Za wyborem PVC przemawia jego dobra izolacyjność akustyczna.
Frezujemy sufity podwieszane – Montaż sufitu podwieszanego nie tylko dodaje uroku surowemu stropowi. Może również poprawić jego izolacyjność, zarówno akustyczną jak i cieplną!
Przygotowujemy grafika na płytach PVC – Gładka, powierzchnia polichlorku winylu świetnie nadaje się do nadruku, sitodruku czy foliowania. Możliwości jest wiele!

pl_PLPL