Bielska 48; 43-200 Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie PEHD, play TEC

Płyty HDPE

Płyty HDPE / PEHD nadają się do wykonania huśtawek, ławek, elementów podłoża placu zabaw, schodków, części konstrukcyjnych, boków zjeżdżalni czy nawet ścianek wspinaczkowych. Oprócz zastosowań zewnętrznych, kolorowy polietylen Play TEC sprawdzi się w projektach ścianek działowych, barierek, szafek, szatni, czy szyldów!

frezowanie cnc dekoracje panel ażurowy

Wytrzymałe i odporny na warunki atmosferyczne płyty HDPE

Budowa elementów na zewnątrz wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Przy jego wyborze należy również wziąć pod uwagę charakter ich użytkowania.
Rodzajem projektu specyficznego pod tym względem może być plac zabaw, którego zabudowa wymaga użycia tworzyw odpowiednio trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne i przede wszystkim bezpiecznych.
W tym miejscu na scenę wkraczają kolorowe płyty polietylenowe HDPE, występujące również pod nazwą płyt play TEC, które spełniają każde z powyższych kryteriów. Przyjazny środowisku, odporny na wilgoć i rozpuszczalniki materiał, doskonale sprawdza się w tego rodzaju realizacjach.

Najbardziej istotnym dla nas jest jednak fakt, że płyty HDPE można poddać obróbce frezowaniem CNC, co oznacza możliwość wykonania nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów! Połączenie odpowiednich właściwości płyt HDPE i cięć o najwyższej precyzji realizowanych na naszych maszynach CNC, jest gwarancją jakości i trwałości.

Galeria

Call Now Button