Szukaj
Close this search box.

Frezowane separatory piankowe

Separatory piankowe, podobnie jak tablice cieni, wykonane z trwałej i elastycznej pianki polietylenowej, wykorzystywane są do przechowywania elementów i minimalizowania ryzyka ich uszkodzenia podczas transportu lub przenoszenia.

separatory_frezowanie_cnc

Frezowanie sepratorów

W odróżnieniu od tablic cieni. Separatory piankowe przeznaczone są raczej dla przedmiotów o podłużnym kształcie lub wymiarach wymagających dodatkowego zabezpieczenia, na przykład ze względu na wystające segmenty. Podczas transportu dużej ilości oddzielnych elementów, wykorzystanie separatorów może okazać się niezbędne; nieodpowiednie zapakowanie przewożonych części może grozić ich zarysowaniem lub w najgorszym przypadku – nieodwracalnym uszkodzeniem.

Ze względu na nierzadko wysoką wartość przewożonych części samochodowych, nasze produkty dedykujemy w szczególności prężnie rozwijającemu się sektorowi automotive, w którym dbałość o szczegóły ma niejednokrotnie duże znaczenie. Opakowanie elementów z użyciem separatorów piankowych umożliwi ekonomiczne rozmieszczenie ochranianych części oraz ich uporządkowaną ekspozycję.

Galeria

Call Now Button