Szukaj
Close this search box.

Pewna współpraca - frezowanie i obrabianie CNC dla automotive

Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw i precyzję wykonania

Szybkość i precyzja

zapewnienie ciągłości dostaw

Frezowanie i wycinanie

Profesjonalna obsługa

Frezowanie CNC, Laser FIBER

Duży i wszechstronny park maszyn

Frezowanie-i-wycinanie-pianki-polietylenowej cnc

Opakowania przemysłowe

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj opakowania zbiorczego dla twojej firmy według wymagań i wytycznych z materiałów takich jak OSB, pianka foam PE, MDF. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wykonywanie pojedynczych części ─ prototypów, nieregularnych i niepowtarzalnych kształtów, jak i seryjnej oraz masowej produkcji. Szeroka oferta obejmuje między innymi usługi cięcia laserem Fiber i frezowania CNC na maszynach sterowanych numerycznie oraz konwencjonalne oparte na 3 osiowym, 5 osiowym ferowaniu.

Konstrukcja-podłogi-frezowana-cnc-w-płycie-Pfleiderer

Separatory

Nie ważne, czy w swojej firmie potrzebujesz produktów z twardych materiałów czy z miękkiej pianki.  Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn frezujących, laserze Fiber oraz doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie wykonać cały wachlarz usług w tym separatory.

uszczelki-wycinane-cnc-z-silikonu-cnc

Uszczelki i osłony

Frezowanie i cięcie laserem Fiber pozwala nam na wysoką dokładność wykonywanych elementów. Możemy zaprojektować i wyciąć uszczelki silikonowe, osłony aluminiowe i inne elementy do budowy maszyn z materiałów jakie tylko są nam potrzebne. Nasz park maszyn pozwala na wykonanie serii produktów w bardzo krótkim czasie.

Call Now Button