43-200 Pszczyna ul. Bielska 48
570 224 766

Nowe maszyny

Frezowanie CNC, cięcie laserem FIBER

Nowe maszyny

frezarka cnc instalacja
frezarka cnc instalacja
frezarka cnc instalacja
frezarka cnc

Już są i pracują nowe frezarki CNC firmy KIMLA

Idziemy po więcej! Frezujemy.com ma dwie nowe frezarki CNC, które już dla was pracują na nowej hali. Brzmi niesamowicie, prawda? Bo to niesamowite maszyny! od najlepszego producenta frezarek w Polsce firmy KIMLA.
Urządzenia firmy KIMLA nigdy nas nie zawiodły, dlatego Frezujemy.com postawiło na niezawodność i wyjątkową jakość. Frezujemy.com stało się największą na Podbeskidziu firmą frezującą. Nasz park maszyn obecnie składa się z 8 maszyn frezująco tnących. A to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym roku.

Nasze frezarki obecnie są w stanie wycinać takie materiały jak blachy metali stopów lekkich i stalowych, a także w materiałach bardzo cienkich i delikatnych jak pleksi czy panki PE. Istnieje możliwość umieszczenia na maszynie zarówno dużych arkuszy, jak i nietypowych, nieregularnych kształtów – dlatego obróbka na maszynie Kimla idzie bardzo sprawnie.

Jesteśmy w stanie poddać obróbce drewno, aluminium, stal, miedź, mosiądz, różnego rodzaju tworzywa sztuczne, dibond, tkaninę, MDF, gąbki i wiele innych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *