Bielska 48; 43-200 Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie polietylenu PEHD. Płyty Play Tec na plac zabaw

Frezowanie polietylenu PEHD. Płyty Play Tec na plac zabaw

wycinanie cnc polietylenu

Frezowanie polietylenu PEHD

Budowa elementów przeznaczonych do umieszczenia na zewnątrz wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Przy jego wyborze należy również wziąć pod uwagę charakter ich użytkowania.

Rodzajem projektu specyficznego pod tym względem może być plac zabaw, którego zabudowa wymaga użycia tworzyw odpowiednio trwałych materiałów. Odpornych na warunki atmosferyczne i przede wszystkim bezpiecznych.

W tym miejscu na scenę wkraczają kolorowe płyty polietylenowe PEHD. Występujące również pod nazwą płyt play-TEC, które spełniają każde z powyższych kryteriów. Przyjazny środowisku. Odporny na wilgoć i rozpuszczalniki. Materiał, który doskonale sprawdza się w tego rodzaju realizacjach.

Najbardziej istotnym dla nas jest jednak fakt, że płyty HDPE można poddać obróbce frezowaniem CNC. Co oznacza możliwość wykonania nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów! Połączenie odpowiednich właściwości płyt HDPE i cięć o najwyższej precyzji. Co realizujemy na naszych maszynach CNC. To gwarancja jakości i trwałości.

Frezowanie polietylenu HDPE.

Wykorzystuje się do produkcji huśtawek. Dalej ławek, elementów podłoża placu zabaw, schodków, części konstrukcyjnych. Również  boków zjeżdżalni czy nawet ścianek wspinaczkowych. Oprócz zastosowań zy szyldów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button