Szukaj
Close this search box.

Wakacyjne wyzwanie

frezowanie MDF
Frezowanie CNC
Frezowanie cnc

Nasz Park Maszyn umożliwia nam szybką realizację zleceń. Zlecenia z obszaru małej architerkury, reklamowe, a nawet budowlane są przyjmowane przez cały rok i na bieżąco wykonywane. Ale terminowość to nie wszystko! W tym roku postanowiliśmy podjąć wyzwanie, jak najszybszej realizacji zleceń naszych klientów! Zoptymalizowaliśmy proces frezowania zachowując precyzję wykonania. O efektach naszych będziemy Was na bieżąco informować.
Wakacyjne wyzwanie w skróceniu czasu realizacji zleceń podjęte!
Na czas realizacji zamówieniua ma wpływ wiele czynników. Zależy czy frezujemy pojedyncze częsci, czy seryjną produkcję. Frezowanie w drewnie, frezowanie w metalu, frezowanie w sklejce, frezowanie w plexi lub aluminium będzie ten czas wydłużać lub skracać. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, czy frezujemy pojedyncze częsci albo pracujemy na dostarczonych modelach.
Czy we frezowaniu będziemy najlepsi?
Nasze szybkie frezowanie cnc nie będzie miało wpływu na akualne ceny. Tanie frezowanie to jeden z naszych priorytetów! Również jakość wykonywanych usług będzie niezmiennie na najwyższym poziomie. Dążymy do zdobycia pozycji lidera we frezowaniu!
Pozdrawiamy,
zespół Frezujemy.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button