Bielska 48; 43-200 Pszczyna
+48 570 224 766

Nowa maszyna marki Kimla w naszym parku maszynowym

Nowa maszyna marki Kimla w naszym parku maszynowym

Nowa maszyna marki Kimla w naszym parku maszynowym - 1

We Frezujemy.com nie spoczywamy na laurach! Nieustannie się rozwijamy, udoskonalamy, poszerzamy ofertę i mamy na to dowody. Od niedawna w naszym parku maszynowym pojawił się nowy nabytek – wielkoformatowe centrum obróbcze CNC BPFT 2131 od firmy Kimla. Brzmi niesamowicie, prawda? Bo to niesamowita maszyna!

Dlaczego wybraliśmy markę Kimla?

Wybraliśmy produkt marki Kimla ze względu na niezawodność i wyjątkową jakość ich sprzętów. To jedyna polska marka zajmująca się produkcją maszyn CNC. Mają w tym spore doświadczenie i zdecydowanie widzą, co robią. Początkowo zajmowali się głównie systemami sterowania obrabiarek CNC, ale postanowili rozszerzyć swoją działalność. Dziś tworzą jedne z najlepszych na rynku urządzeń do obróbki CNC.

Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC BPFT 2131

Nasz nowy nabytek to maszyna stworzona jako platforma do maszyn obrabiających, które stosują metodę frezowania w przynajmniej 3 osiach. Urządzenie to jest multifunkcjonalne i łączy w sobie możliwości frezarki, wiertarki, tokarki, gwinciarki, a także urządzenia tnącego, bigującego i wielu innych. Specjaliści z firmy Kimla stworzyli wielkoformatowe centrum obróbcze CNC BPFT na bazie plotera. Takie rozwiązanie pozwoliło na wykorzystanie potencjału ploterów i wzbogacenie go o nowe funkcje.

Nowe możliwości

Bardziej wytrzymała, solidniejsza konstrukcja wielkoformatowego centrum obróbczego pozwala na obróbkę cięższych i bardziej wymagających materiałów – takich jak blachy metali stopów lekkich i stalowych. Materiały, na których pracujemy, można zamocować na stole lub w praktycznym imadle. Istnieje możliwość umieszczenia na maszynie zarówno dużych arkuszy, jak i nietypowych, nieregularnych kształtów – dlatego obróbka na maszynie Kimla idzie bardzo sprawnie.

Dzięki ten innowacyjnej maszynie jesteśmy w stanie poddać obróbce drewno. Aluminium, stal, miedź, mosiądz, różnego rodzaju tworzywa sztuczne, dibond, tkaninę, MDF, gąbki i wiele innych.

W przyszłości zamierzamy powiększyć nasz park maszyn o kolejne urządzenia marki Kimla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button