Frezowanie MDF

Frezowanie cnc dibondu, sklejki, aluminium, OSB, frezowanie śląsk, wycinanie

Frezowanie MDF daje nie ograniczone możliwości

Bardzo dobra obrabialność drewna pozwala na nieograniczone możliwości.

W zakres naszych usług wchodzi także frezowanie płyt MDF. Jest to bardzo praktyczny materiał, dający wiele możliwości. Cechuje go wyjątkowa obrabialność, umożliwiająca tworzenie przeróżnych szablonów, wzorów czy też symboli.

Za pomocą frezowania w płytach MDF wytwarzamy stylizowane, designerskie panele ażurowe, estetyczne osłony kaloryferów z imponującymi frezami. Ale to nie wszystkie elementy, które mogą być wykonywane poprzez frezowanie w tym materiale. Możemy na przykład na gładkiej powierzchni wykonać dowolne grawerowane wzory. Pomysł na nie zależy od Klientów i inspiracji oraz pomysłów, które przyjdą Wam do głowy. Prowadzisz własną działalność i chciałbyś przyozdobić witrynę sklepową za pomocą ozdobnych liter bądź krawędzi? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się również realizacją tego typu produktów. W płytach MDF jesteśmy w stanie wykonać dowolne otwory. Nieraz zachodzi potrzeba wycięcia odpowiedniego kształtu na powierzchni. I to w taki sposób, który nie uszkodzi struktury materiału. Mamy doświadczenie w tego typu działaniach, dlatego gwarantujemy, że wywiążemy się należycie ze swoich obowiązków.

Czym są płyty MDF? To produkty drewnopochodne, nazywane także płytą pilśniową, powstające w wyniku realizacji na drewnie odpowiednich działań. Przede wszystkim chodzi o sprasowanie włókiem drzewnych, połączonych ze substancjami łączącymi i utwardzającymi. Te organiczne związki działają w sytuacji, gdy odczuwalne jest niewłaściwe ciśnienie oraz zbyt wysokie ciśnienie. Płyty MDF to materiały wykazujące się jednolitą gęstością oraz składem w przekroju całej płaszczyzny. Powierzchnia opisywanego tworzywa jest gładka, co sprawia, że możemy korzystać z przeróżnych lakierów czy też okładzin.

Płyty MDF znajdujące się w naszej ofercie są w stanie surowym. Jeżeli Klient jest zainteresowany, istnieje możliwość zamówienia odpowiedniej wersji lakierowanej. Kolor lakieru możecie wybrać samodzielnie, korzystając przy tym z propozycji w palecie RAL.

Frezowany mdf 18mm, osłona grzejnika

Frezowany mdf 18mm, osłona grzejnika

Panel ażurowy frezowany w mdf 10mm

Panel ażurowy frezowany w mdf 10mm

Grawerowanie laminowanego mdf u,

Grawerowanie laminowanego mdf u,

Frezowanie 3D mdf 30mm

Frezowanie 3D mdf 30mm