Frezowanie elementów budowlanych

Frezowanie w budownictwie

Dziś każdy z nas chce mieć wyjątkowy dom, dlatego dobrym sposobem na osiągnięcie efektu WOW! jest frezowanie. Frezowanie w budownictwie, to najlepszy sposób na wyróżnienie swojego domu. Budując swój dom, wykorzystaj możliwości, jakie daje frezowanie CNC.

Elewacje budynków

Frezowanie możemy wykorzystać w wewnątrz i na zewnątrz naszego domu, można do tego wykorzystać takie materiały jak OSB. Technologia ta pozwala na cięcie i frezowanie płyt elewacyjnych. Charakter wyfrezowanych płyt świetnie wpisuje się w obecne trendy w architekturze i budownictwie. Dzięki oryginalne opracowanej elewacji budynku możesz sprawić że twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru.
Aluminiowe płyty kompozytowe zdają się być produktem niemal idealnym; niezwykle trwałe, odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, a jednocześnie świetnie nadające się do cięcia! Dzięki możliwości ich obróbki, istnieje olbrzymi wybór układu płyt na elewacji, tak samo jak ich kolorów czy motywów ozdobnych. Spod frezu naszych obrabiarek CNC wychodzą perfekcyjnie wycięte płyty, gotowe żeby odmieniać wygląd fasad europejskich przedsiębiorstw! Nasza wyspecjalizowana kadra dba o każdy detal, przygotowując gotowe kasetony do transportu i bezproblemowego montażu na miejscu!

Balustrady, balkony

Nadaj swojemu domu charakter. Wykorzystaj materiały, które można stosować zarówno na zewnątrz i wewnątrz takie jak drewno czy MDF. Dzięki frezowaniu i możliwością jakie daje dzisiejsze budownictwo możesz stworzyć coś wyjątkowego, z charakterystycznych materiałów.

Ogrodzenia

Jednym z ciekawszych sposobów na zaprojektowanie i wykonania ogrodzenia jest frezowanie płyt odpornych na warunki zewnętrzne oraz stal. Dzięki frezarkom CNC i projektom twoje ogrodzenie może być wyjątkowe i niepowtarzalne a zarazem bardzo trwałe.

Frezowanie elewacji