Frezowanie Poliamidu

Poliamid

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą frezowania w poliamidzie. Pewnie znasz dobrze ten materiał z branży odzieżowej. Jest on wykorzystywany przy produkcji różnego rodzaju ubrań, takich jak kurtki czy też stroje kąpielowe. Poliamid jest bardzo elastyczny i wytrzymały. Te cechy sprawiają, że coraz częściej jest on poddawany frezowaniu. Nieraz przychodziło nam pracować z tym materiałem i wiemy, że bardzo dobrze znosi on różnego rodzaju obróbki, na czele oczywiście z frezowaniem. Mamy nadzieję, że zachęcimy Was do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z wykonanej przez nas pracy i przekonacie się na własne oczy, jak ważne w tej branży jest doświadczenie.

Poliamid to materiał odporny i wytrzymały na wszelkiego rodzaju zabrudzenia czy też skazy. Nie jest podatny na działanie środków chemicznych typu olej czy też smar. Ponadto, charakteryzuje go odpowiednia higroskopijność, która jest wyższa niż w przypadku poliestru – materiału uważanego za konkurencję poliamidu. Jeżeli chcesz więc, aby zlecone przez Ciebie frezowanie było wykonywane w solidnym, wykazującym się odpowiednimi właściwości materiale, to powinieneś zastanowić się nad wykorzystaniem do tego celu poliamidu.

Postaw na innowacyjne, rzadko spotykane, ale cieszące się pochlebnymi opiniami rozwiązanie, z którego możesz skorzystać już dziś. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Wykwalifikowani, posiadający niezbędną wiedzę pracownicy naszej firmy odpowiedzą na każde postawione przez Ciebie pytanie.