Frezowanie OSB

Frezowanie cnc dibondu, sklejki, aluminium, OSB, frezowanie śląsk, wycinanie

OSB

Frezowane płyty OSB to produkty drewnopochodne.

Reklamy z płyt OSB to alternatywa dla pozostałych drewnianych realizacji.

Płyty OSB są kolejnym materiałem, który jest przez nas poddawany frezowaniu. Są to kolejne tworzywa bardzo dobrze znoszące obróbkę. W swoim asortymencie posiadamy cały szereg różnego rodzaju frezów, dzięki którym możemy na życzenie Klienta wykonać dowolne zdobienie.

Płyta OSB (z ang. Oriented Strand Board) to powierzchnia o orientowanych wiórach. Oznacza to, że elementy struktury płyty w co najmniej 93% muszą być skierowane w stronę mniejszej osi materiału. Jest uznawana za tworzywo będące pochodną drewna. Ma trzy warstwy i wykorzystywana jest przede wszystkim w budownictwie. To zastosowanie pokazuje, że musi być to materiał niezwykle trwały i odporny na różne uszkodzenia. I tak rzeczywiście jest. Dodatkowo, płyta OSB charakteryzuje się wysokim poziomem izolacji dźwięku oraz ciepła. Wspomniane już wcześniej, celowe ułożenie wiórów będących elementami tworzywa, powoduje, że płyty znacznie ciężej uszkodzić. Wygięcie lub złamanie jej, nie jest prostą sprawą. Tak samo jak kruszenie wiórów z tworzywa.

Dzięki temu płyty OSB nie tracą w żaden sposób swoich właściwości i walorów. Z końcowego efektu frezowania płyty OSB zadowolony będzie zarówno Klient, który otrzyma wysokiej jakości produkt, ale również my. Dlaczego? Ponieważ będziemy mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważna. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do waszej dyspozycji. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma odpowiednią wiedzę na temat frezowania. To my jesteśmy od tego, aby Wam doradzić, coś zasugerować, w sytuacji gdy zajdzie taka potrzeba.

Jakie elementy wykonane z płyt OSB możemy poddać frezowaniu? Np. meble, wewnętrzne ścianki czy też podłogi. Płyty OSB mają wiele zastosowań, można powiedzieć, że są uniwersalne. To ich duży atut, pozwalający im wygrywać ze swoją konkurencją. Co ważne, są one stosunkowo tanie, co z całą pewnością ma również znaczący wpływ na popularność tego tworzywa.