Frezowanie Laminatu HPL

Frezowanie cnc dibondu, sklejki, aluminium, OSB, frezowanie śląsk, wycinanie

Frezowanie laminatu HPL

Frezowanie w laminacie HPL? Dla nas to nic trudnego! Mamy doświadczenie w pracy z tym materiałem. Jesteśmy w stanie nanieść na laminat wiele różnych szablonów i wzorów. Wystarczy, że nam to zlecisz i powiesz, czego oczekujesz.

Laminat HPL to materiał niezwykle solidny i trwały. Wykorzystywany jest przede wszystkim do tworzenia mebli oraz elementów, które możemy użyć w ramach wystroju wnętrz. Materiał ten jest utwardzany w specjalny sposób, za pomocą obróbki termicznej. Wpływ na właściwości powodujące, że laminat jest aż tak wytrzymały, mają wyjątkowy proces produkcji. Podczas niej, wykorzystywane są niekonwencjonalne metody tłoczenia oraz prasowania warstw laminatu.

Czym charakteryzuje się laminat HPL? Wysoką odpornością na ścieranie, zadrapania oraz niskie, jak i również wysokie temperatury. Nie wchłaniają wilgoci oraz wody, para wodna oraz środki chemiczne nie działają na niego negatywnie. Laminat HPL jest także bardzo łatwy do czyszczenia i ma właściwości antystatyczne. Wspomniane cechy powodują, że laminat może być wykorzystywany nawet w pomieszczeniach wykazujących się wilgotnością. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich także do tworzenia elementów ozdobnych wykorzystywanych na zewnątrz budynku. Tak duża uniwersalność tego materiału powoduje, że jest on chętnie stosowany w produkcji elementów z różnych branż.

Jesteśmy przekonani, że frezowanie w laminacie HPL to świetny pomysł. Może on występować w różnych strukturach i kolorach. Korzystanie z tego surowca daje wiele możliwości. Przekonaj się o tym sam, zlecając nam frezowanie w laminacie HPL.

Frezowanie Laminatu HPL WZORNIK Pszczyna, Warszawa, KAtowice