ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Frezowanie dibondu

Frezowanie dibond

Frezowanie dibondu

Frezowanie dibondu. Wybór Dibondu jest strzałem w dziesiątkę z wielu powodów. Jest to materiał stworzony przede wszystkim na elewacje. Dokładnie elewacje wentylowane.

Ta nowatorska płyta kompozytowa znajduje także szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Dibond jest idealny do realizacji projektów logo jaki  i napisów. Wytrzymały i lekki materiał jest odporny na czynniki atmosferyczne i chemiczne. Struktura materiału zapewnia estetyczny efekt końcowy wyfrezowanych elementów w związku z tym jest szeroko wykorzystywany w produkcji reklam.

• Sporą zaletą płyt wykonanych z Dibondu jest ich niewielka grubość: od 2 do 4mm. Wchłanianie wody wynosi zaledwie 0,01%, dlatego też nadaje się do stosowania na zewnątrz.
• Przypominająca swoją budową kanapkę ponieważ płyta Dibond zbudowana jest z rdzenia z pianki XPS otoczonej blachami z aluminium. Ta struktura czyni go odpornym na rozwarstwienia i uszkodzenia mechaniczne.
• Powierzchnię Dibondu bez problemu można pokryć warstwą lakieru, chociaż jest już nim pokryty na etapie produkcji płyty lub sitodrukiem, drukiem cyfrowym oraz okleiną co jest niewątpliwie jego zaletą.

Frezowanie dibondu wykorzystujemy  min. w:

– tabliczki
– ażury
– kasetony podświetlane
– kasety elewacyjne
– osłony grzejnikowe
– stojaki ekspozycyjne

Oprócz tego, wykonujemy m.in. stoiska wystawowe i aranżacje wnętrz sklepowych.

Na koniec warto dodać, że frezowanie dibondu można wykonać frezem stożkowym. W rezultacie uzyskujemy  bardzo estetyczne zagięcie 90 stopni.

Dibond milling

Choosing Dibond is right on target for various reasons.
This innovative composite board is widely used in the advertising industry. Dibond is ideal for the implementation of logo designs, emblems and inscriptions. The durable and lightweight material is resistant to atmospheric and chemical agents. The structure of the material ensures an aesthetic effect of the milled parts.

• A considerable advantage of boards m

ade of Dibond is their low thickness: from 3 to 4mm. The water absorption is only 0.01%, which is why it is suitable for outdoor use.
• This sandwich-shaped board is built from a core of XPS foam surrounded by aluminum sheets. This structure makes it resistant to delamination and mechanical damage.
• The surface of Dibond can easily be covered with a layer of varnish, silk-screen printing, digital printing or veneer.

We mill with Dibond, among others:
– plates
– openworks
– room and house numbers
– signsboards
– radiator covers- stands
– advertising gadgets

In addition, we perform, exhibition stands and store interior arrangements.

pl_PLPL