ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 5702240766

Frezowanie MDF kolor, mdf barwiony w masie

Frezowanie MDF kolor, mdf barwiony w masie.Frezowanie mdf barwiony w masie mdf czerwony

Frezowanie MDF kolor. MDF   to materiał wszystkim dobrze znany.

Ze względu na szeroki wachlarz zastosowań oraz przystępną cenę jest doceniany w wielu branżach.  Począwszy od budownictwa, poprzez meblarstwo jak i elementy dekoracji wnętrz.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nieustannie podąrzają za trendami dyktowanymi przez
środowisko wnętrzarskie dotarliśmy do MDF w zupełnie nowej odsłonie.

MDF kolorowy – to nowoczesne rozwiązanie dla architektów oraz producentów mebli.
Dzięki jednolitemu zabarwieniu już na etapie produkcji otrzymujemy materiał, który otwiera niezliczone możliwości.

Materiał ten występuje w kilku kolorach, co pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań dekoratorskich.

Jednym z atutów, którego nie ma żaden inny materiał jest łatwość renowacji w przypadku zarysowania powierzchni, bez obawy o widoczną różnicę kolorów.

Frezowanie MDF kolor czyli MDFu barwionego w masie dało nam możliwość opracowania własnych produktów do dekoracji wnętrz. 

Panele Ażurowe, panele ryflowane, panele 3D to nasze flagowe produkty, które wykonujemy z mdfu kolorowego ale jesteśmy też otwarci na projekty autorskie architektów i projektantów oraz klientów indywidualnych.

Powinniśmy jeszcze dodać kilka słów o samym materiale. Należy przede wszystkim zaznaczyć, że do barwienia go wykorzystuje się tylko nietoksyczne pigmenty na bazie wody  o minimalnym stężeniu formaldehydu. Można go zatem bez obaw stosować we wnętrzach. Materiał łatwo daje się pokryć. Jako powłoki zabezpieczającej można używać lakierów, wosków, olei etc. Oczywiście jak każdą płytę MDF  można  pokryć ją laminatem hpl lub fornirem. Daje to kolejne możliwości dekoracyjne. Po zdjęciu warstwy kryjącej poprzez frezowanie  lub grawerowanie cnc otrzymujemy niepowtarzalny i oryginalny efekt.