ul. Bielska 48, 43-200, Pszczyna
+48 570 224 766

Dekoracyjne panele ażurowe

Dekoracyjne panele ażurowe

Frezowanie paneli dekoracyjnych, ażurowych, 3D. Frezowanie paneli dekoracyjnych. Jednym z najbardziej efektownych zastosowań dla wnętrz jakie oferujemy są panele dekoracyjne – element ozdobny, który w niebanalny sposób nada estetyczny i schludny wygląd każdemu pomieszczeniu.

ażury dekoracyjne 3D DECOPANEL frezowane CNC
zagłówek do łóżka panele ażurowe MDF frezowane CNC

Panele ażurowe

Panele wycinane metodą frezowania CNC odznaczają się wysokim standardem wykończenia, który uzyskujemy precyzyjnym cięciem frezów dobranych odpowiednio dla materiału, z którego wykonujemy element.
Najczęściej wybieranymi tworzywami do wykonania paneli są płyty pilśniowe MDF, płyty dibond, sklejka czy płyty plexi. (Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką materiałów, w których frezujemy, rozwijając zakładkę „Frezowanie CNC”). Materiał warto dobierać biorąc pod uwagę przeznaczenie paneli i miejsce montażu dla konkretnej realizacji, uwzględniając ich ciężar, odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne – nasi fachowcy rozwieją wszelkie wątpliwości służąc szczegółową wiedzą w tym temacie!

Jeśli w głowie masz już „wizję” tego jakie kształty i motywy mają wzbogacić twoje wnętrze, podziel się nią z nami! Wspólnie ustalimy szczegóły projektu a następnie przystąpimy do zadania! Jeżeli dopiero szukasz pomysłu na aranżację ścian, zapoznaj się z naszymi gotowymi propozycjami.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – wszyscy chcemy żeby nasze wnętrza, bez względu na to, czy w firmie czy w domu, były wyjątkowe!